“Grobiņas SC/LFS” futbola virslīgā piekāpjas tukumniekiem

“Tukums 2000″/”Telms” ceturtdien savā laukumā svinēja uzvaru “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas ceturtās kārtas spēlē un pakāpās uz trešo vietu turnīra tabulā.

Tukumnieki ar 2:0 (1:0) pieveica virslīgas debitanti “Grobiņas SC”/LFS, vēsta LETA.

Laukuma saimnieki izvirzījās vadībā jau pēc spēlētām 15 minūtēm, kad Kaspara Anmaņa sitienu nespēja atvairīt viesu vārtsargs Artjoms Mališs, bumbai nonākot “Grobiņas SC”/LFS vārtos.

2:0 90.minūtē ar efektīgi gūtiem vārtiem panāca Kenrojs Kempbels. Viņš soda laukumā bija pirmais pie vārtsarga atsistās bumbas, ar efektīgu māņu kustību uz zālāja atstāja pretspēlētāju un raidīja bumbu vārtos.

Tukuma klubs sezonu sāka ar divām uzvarām mačos ar “Liepāju” (2:0) un “Jelgavu” (3:2), izvirzoties turnīra tabulas augšgalā, bet trešajā kārtā ar 1:3 piekāpās “Daugavpilij”.

“Grobiņas SC”/LFS pēc zaudējuma “Riga” (0:1) un “Daugavpilij” (0:2) izcīnīja pirmo punktu virslīgā, spēlējot 1:1 ar “Audu”.

Komandas pēdējo reizi savā starpā tikās 2021.gadā Latvijas pirmajā līgā, abās spēlēs uzvarot tukumniekiem (6:0, 3:0).

Trešdien RFS mājās ar 5:1 sagrāva “Jelgavu”, un “Metta” savā laukumā ar 0:1 piekāpās “Daugavpilij”.

Ceturtās kārtas pēdējā spēlē piektdien “Valmiera” viesosies pie “Audas”.

Turnīra tabulā desmit punkti četros mačos ir “Daugavpilij”, trīs spēlēs deviņus punktus ir sakrājusi “Valmiera” un četrās – RFS un “Tukums 2000″/”Telms”, pa sešiem punktiem ir iekrājusi “Riga” trīs cīņās un “Metta”, kas aizvadījusi četras spēles, vienu punktu trīs mačos ir izcīnījusi “Auda”, bet četros – “Grobiņas SC”/LFS un “Jelgava”, kamēr bez punktiem trīs spēlēs ir “Liepāja”.

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār “Metta” komandu ar 1:0.