Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Karostas iedzīvotājus aicina uz tikšanos ar Liepājas domes priekšsēdētāju

Turpinot klātienes un tiešsaistes sarunu ciklu Liepājas mikrorajonos, 15. maijā pulksten 18 Karostas iedzīvotāji aicināti tikties ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Gunāru Ansiņu. Tikšanās notiks kultūrvietā “Atmodas Dārzs” Atmodas bulvārī 6A, Liepājā. Tās laikā domes priekšsēdētājs atbildēs uz iedzīvotājiem būtiskiem jautājumiem un iepazīstinās liepājniekus ar pilsētas attīstības aktualitātēm, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas valstspilsētas pašvaldības Domes priekšsēdētāja padomniece Santa Margeviča.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Vēl tikai pirms 30 gadiem Karosta bija slēgta, militāra teritorija, kas nebija pieejama pat Liepājas civiliedzīvotājiem. Šobrīd tas ir lielākais Liepājas mikrorajons, kurā savu ikdienu vada vairāk nekā 7 400 iedzīvotāji. Tā ir unikāla un kontrastu pilna teritorija ar milzīgu attīstības potenciālu, kura īstenošanā izšķirīga nozīme ir un būs pašiem liepājniekiem. Tāpēc aicinu iedzīvotājus uz sarunām par to, kā šajā pilsētas daļā šodien jūtas viņi paši, kādas ir karostnieku veiksmes, vajadzības un lielākie izaicinājumi,” uz tikšanos aicina Liepājas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš.

Sarunā G. Ansiņš informēs par Liepājas pilsētas prioritātēm un būtiskākajiem pilsētas attīstības projektiem. Īpaša uzmanība tiks veltīta aktivitātēm un jautājumiem, kas skar Karostas mikrorajonu.

Piedalīties sarunā aicināts ikviens liepājnieks un interesents, sev aktuālos jautājumus uzdodot sarunas laikā. Tiešsaistē saruna būs skatāma sociālā tīkla Facebook Liepājas kontā https://www.facebook.com/liepajalv. Jautājumus iespējams iesūtīt arī jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi birojs@liepaja.lv vai gunars.ansins@liepaja.lv.

Šādas sarunas ar domes priekšsēdētāju tiek organizētas reizi ceturksnī. Iepriekšējā notika bibliotēkā “Libris”, īpaši uzrunājot Ezerkrasta un Dienvidrietumu rajona iedzīvotājus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.