Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Kazdangas Ziemas spartakiādē sestdien gaidāma sīva spēkošanās

Apbalvošana sievietēm galda tenisā. Foto – facebook.com/Sports-Kazdangā

Kazdangas pagasta 36. Ziemas spartakiāde turpināsies jau šajā nedēļas nogalē, kad sestdien, 19. februārī, pulksten 10 Kazdangas sporta zālē būs sacensības basketbolā, volejbolā un šautriņu mešanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz piektdienas pusdienlaikam bija pieteikušās sešas komandas basketbolā un septiņas komandas volejbolā. Komandas sestdienas mačiem vēl var pieteikt piektdien līdz pulksten 18, portālu “ReKurZeme” informē Kazdangas sporta organizatore Ieva Babre. Viņa norāda, ka sestdien būs vēl lielāka atsaucība nekā iepriekšējā nedēļas nogalē, jo basketbolā komandas sastāvā ir jābūt pieciem cilvēkiem, bet volejbolā – sešiem spēlētājiem. Abos sporta veidos komandā ir jābūt divām sievietēm.

Komandas var pieteikt, zvanot I. Babrei pa tālruni 26219521.

Pirmās sacensības Kazdangas pagasta 36. Ziemas spartakiādē notika iepriekšējā nedēļas nogalē, kad dalībnieki sacentās novusā, zolītē un galda tenisā. Kopumā ieradās 22 dalībnieki no tuvākās apkārtnes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Apbalvošana zolītes sacensībās.

Zolītē uzvarēja Gatis Sraupenieks, otrais bija Jānis Petrēvics, bet trešo vietu ieguva Aldis Broničs.

Apbalvošana galda tenisā vīriešiem.

Galda tenisā sievietēm uzvarēja I. Babre, otrā bija Madara Gofmane, bet trešo vietu izcīnīja Rigonda Ņikiforova. Vīriešiem galda tenisā triumfēja Gustavs Gulbis, otrais bija Andris Sveiše, bet trešo vietu ieguva Toms Bokums.

Apbalvošana sievietēm novusā.

Novusā sievietēm pirmo vietu ieguva M. Gofmane, otrā bija Dzintra Liekmane, bet trešā palika Ilona Rītiņa. Vīriešiem novusā par čempionu kļuva Jānis Petrovics, otrais bija Sergejs Kļaviņš, bet trešo vietu ieguva Linards Ņikiforovs.

Apbalvošana vīriešiem novusā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.