Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Latvijas Televīzijas Vecgada šovā uz deju uzlūgs Raimonds Pauls un spožākās Latvijas estrādes zvaigznes

Foto – LTV/ Lauris Vīksne

Latvijas Televīzija aicina krāšņā Vecgada šovā kopā ar Maestro Raimondu Paulu, spožākajām Latvijas estrādes zvaigznēm un sabiedrībā mīlētiem viesiem baudīt skaistas melodijas un dejas, kā arī aizraujošas sarunas. “Uz deju uzlūdz Raimonds Pauls” – 31. decembrī plkst. 21.40.

Iedvesmojoties no Raimonda Paula astoņdesmitajos gados ieskaņotajā platē “Aicinājums uz deju” ietvertajām melodijām, šova muzikālo programmu ciešā sadarbībā ar Maestro veidojis muzikologs Juris Vaivods: “Vecgada šovā aicināsim skatītājus iedejot Jaunajā gadā deju ritmos!”, portālu “ReKurZeme” informē “Latvijas Televīzijas” komunikācijas speciāliste Anita Jansone

Gaidāmas iemīļotas melodijas valša, rokenrola, ča-ča-ča, tango un citu deju ritmos. Uz skatuves – pats Maestro Raimonds Pauls un mūsu estrādes zvaigznes: Latvijas Radio Bigbends, solisti – Intars Busulis, Kristīne Prauliņa, Normunds Rutulis, Ieva Kerēvica, Žoržs Siksna, Aija Vītoliņa, Veronika Plotņikova, Dināra Rudāne, Daumants Kalniņš, Ance Krauze un citi. Dejos lieliskie deju skolas “Dzirnas” dejotāji.

Deju ritmi iekustinās kājas un pārņems visu ķermeni, bet tas nebūt nav viss! Maestro ne tikai parūpēsies par ritmiem, bet arī pamanīsies visus izaicināt. Reiz viņš teicis, ka “latviešiem ar humoru ir tā kā ir – viss sācies un beidzies ar Blaumani”. Vai tā tiešām ir? Šo Raimonda Paula izaicinājumu pieņems šova vadītāji Sanda Dejus un Lauris Subatnieks, kuri deju starplaikos mēģinās vienreiz par visām reizēm noskaidrot atbildi uz jautājumu – kas notiek Latvijā ar humoru?
Sarunām par jokošanu pievienosies ārsts Anatolijs Danilāns, volejboliste Tīna Graudiņa, aktieri Jānis Jarāns un Dainis Porgants, LTV Laika ziņu vadītājs, meteorologs Toms Bricis, savukārt stāstos par humora pilniem piedzīvojumiem dalīsies Maestro domubiedri – LTV kultūras žurnāliste un teātra kritiķe Henrieta Verhoustinska, ārsts Andrejs Ērglis, diriģents Māris Sirmais un citi sabiedrībā mīlēti un cienīti viesi.

Vecgada šova režisors Intars Rešetins: “Mīļie Latvijas Televīzijas vērotāji, noskaņojieties pozitīvi! Būs ļoti daudz dažādu vizuāli krāšņu pārsteigumu un mēs, radošā komanda, mēģināsim piemest arī pagalīti humoram!”

Radošajā komandā: scenārija autors Artūrs Dīcis, mūzikas producents Juris Vaivods, scenogrāfs Kristaps Skulte, kostīmu māksliniece Jana Čivzele, horeogrāfs Agris Daņiļevičs, LTV scenogrāfs Valters Kristbergs, LTV mūzikas redaktore Eva Heinsberga, LTV režisores Agita Cāne, Zane Gargažina, Aiga Gramste, LTV projekta vadītāja Dana Melzoba.

Vecgada šovs “Uz deju uzlūdz Raimonds Pauls” – 31. decembrī 21.40 LTV1 un REplay.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.