Liepājā aizvadīta Edgara Ernestsona balvas izcīņa tenisā

1. un 13. augustā Jūrmalas parka tenisa kortos norisinājās Edgara Ernestsona balvas izcīņa tenisā U8, U9 un U10 vecuma grupas jaunajiem tenisistiem. Liepājnieki izcīnīja astoņas no 18 medaļām.

Sacensībās piedalījās liels 102 jaunie tenisisti un tenisistes. U8 vecuma grupā sacentās 18 zēni, no kuriem 13 bija Liepājas Tenisa sporta skolas (LTSS) audzēkņi un 24 meitenes, no kurām 22 bija liepājnieces. U9 vecuma grupā par uzvaru cīnījās 17 zēni, no kuriem 9 bija LTSS audzēkņi un 22 meitenes, no kurām 12 bija LTSS audzēknes. U10 vecuma grupā sacensībās piedalījās 11 zēni, no kuriem 4 bija liepājnieki un 10 meitenes, no kurām 8 bija LTSS audzēknes, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

U8 vecuma grupā zēniem 1.vietu izcīnīja liepājnieks Hugo Eihmanis, bet 2.vietā ierindojās liepājnieks Kārlis Sproģis. Cīņā par 3.vietu uzvaru guva Herkus Jankauskas no Šauļiem. Tikmēr meiteņu konkurencē uz goda pjedestāla kāpa tikai liepājnieces. E.Ernestsona balvu izcīnīja Sofija Rinkus, 2.vietā ierindojās Keita Siliņa, bet 3.vietu ieguva Gerda Jansone.

U9 vecuma grupā zēniem par sacensību uzvarētāju kļuva Bogdans Kondratenko (TK Enri), 2.vietā ierindojās Roberts Jānis Ozerskis (TC Ādaži), bet 3.vietu izcīnīja Marks Lazdiņš (V Tennis Academy). Savukārt, meiteņu konkurencē 1.vietu izcīnīja Taisiia Konopko no Šauļiem, 2.vietā – Anna Kenstavičute no Jūrmalas, bet goda pjedestālu ar 3.vietu noslēdza liepājniece Elisa Nazarova.

U10 vecuma grupā zēniem uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena kāpa Ernests Dāvidsons (Tennis Pro Academy), 2.vietā ierindojās Mihaels Kleins (Bīriņa TK), bet 3.vietu izcīnīja Edvards Ķipurs (Mārupes TS). Meiteņu konkurencē par sacensību uzvarētāju kļuva liepājniece Darja Veronika Grodska, kura finālā uzveica liepājnieci Annu Anaņjevu, bet bronzas medaļu ieguva Alina Oleksiienko (TK Enri).