Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā jauno mediju mākslas studentu darbi apskatāmi izstādē

Pagājušās nedēļas nogalē savu darbu multimediālu izstādi atklāja studiju programmas “Jauno mediju māksla” maģistri un 2. kursa bakalaura studenti ar Skaņas mākslas moduļa noslēguma darbiem. Izstāde ir skatāma Liepājas Universitātes ēkas Kuršu ielā visos trīs stāvos, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes dekāne Anna Priedola dalās sajūtās: “Mani īpaši priecē noslēguma darbu tematiskā daudzveidība un izpildījuma kvalitāte. Darbu tēmas ir aizraujošas, autoru dzīvē dziļi personiskas, bet aktuālas arī šī laikmeta kontekstā, klimata pārmaiņu laikā, kur jaunieši vai nu meklē alternatīvas pasaules subkultūrās, izklaidē, virtuālās, imersīvās pasaulēs, vai gluži pretēji – meklē jaunus, iejūtīgākus saskarsmes veidus ar apkārtējo vidi. 2. kursa studentu skaņas mākslas noslēguma darbi izstādei rada meditatīvu ietvaru. Apmeklējot izstādi, aicinu tērpties ērtā apģērbā, lai varētu justies brīvi, atpūtināt ķermeni un redzi, un izbaudīt skaņas kompozīcijas.”

Skaņas mākslas darbi tapuši skaņu mākslinieces Kristas Dinteres, komponista Platona Buravicka, muzikoloģes un mūzikas producentes Daces Bluķes vadībā. 

Savukārt Liepājas Universitātes 2. stāva foajē ir apskatāma studiju programmas “Dizains” 2. kursa studentu labākie modulī “Ilustrācija” veidotie darbi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.