Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā var pievienoties bezmaksas orientēšanās ievadapmācību nodarbībās

Ņemot vērā orientēšanās sporta pieaugošo popularitāti un Liepājas pilsētvidē pieejamos orientēšanās poligonus, iedzīvotājiem tiek dota iespēja bez maksas apgūt šī sporta pamatprincipus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sākoties aktīvajai orientēšanās sezonai, projekta “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros tiek atsāktas ievadapmācību nodarbības, kuras vada sertificēts orientēšanās treneris Edgars Bērziņš. Tās būs gan praktiskas, gan teorētiskas nodarbības, kurās dalībnieki mācīsies lasīt karti un pēc tās pārvietoties apvidū, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

Orientēšanās ne tikai papildina ikdienas fiziskās aktivitātes, bet arī pilnveido telpisko domāšanu un attīsta plānošanas un lēmuma pieņemšanas prasmes. Sportiskajai sagatavotībai nav īpašas nozīmes, jo tas ir individuāls sporta veids, kurā distanci var veikt sevis izvēlētā tempā. Tādēļ nepastāv vecuma vai sportiskās sagatavotības ierobežojumi – ikviens interesents var piedalīties un apgūt ko jaunu.

Nodarbības tiek organizētas darba dienu vakaros plkst. 18.00, visbiežāk pirmdienās vai trešdienās. Vienas nodarbības ilgums – 1,5 stundas. Nepieciešamais orientēšanās inventārs tiek nodrošināts. Uz nodarbībām jāierodas ērtā un laikapstākļiem piemērotā sporta apģērbā, līdzi ņemot dzeramo ūdeni.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai pieteiktos nodarbībām, jāsazinās ar treneri Edgaru Bērziņu, sūtot SMS vai whatsapp ziņu uz tālr. 29 357 397, norādot vārdu, uzvārdu un vecumu. Saziņā ar treneri tiks nodota ziņa par tuvākās nodarbības datumu, kurā dalībnieks var pievienoties. Aktuālajam nodarbību grafikam var sekot līdzi sociālā tīkla profilā “Orientēšanās nodarbības Liepājā”. https://www.facebook.com/OrientesanasLiepaja.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.