Liepājas jaunie tenisisti atgriežas mājās ar medaļām

Pagājušās nedēļas nogalē, 16. un 17. septembrī, Rīgā norisinājās tenisa sacensību U12 vecuma grupai – “LSTA balvas izcīņa U-12” astotais posms, bet Mārupē tika aizvadīta “Mārupes tenisa skolas balvas izcīņa” U8 un U9 vecuma grupām. Madara Jaunzeme izcīnīja 1.vietu Rīgā, bet Mārupē 2. vietas izcīnīja Beatrise Vecbrāle un Katrīne Klaudija Samoilova, bet 3. vietu – Rihards Burģis.

Sacensībās Rīgā, Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Madara Jaunzeme, Veronika Melancenko, Laura Devrinde, Gabriela Putra un Vasilisa Melancenko. Vissekmīgākā no liepājniecēm bija ar 1.numuru izsētā Madara Jaunzeme, kura ar pārliecinošām uzvarām aizcīnījās līdz sacensību finālam, kurā ar 6-3 6-2 tika izcīnīta uzvara visās sacensībās, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

Mārupes jauno tenisistu sacensībās Liepājas Tenisa sporta skolu pārstāvēja Rihards Burģis un Katrīne Klaudija Samoilova U8 vecuma grupā, bet Vladislavs Melancenko, Beatrise Vecbrāle, Keita Siliņa un Ketlīna Siliņa U9 vecuma grupā. U8 vecuma konkurencē liepājnieks Rihards Burģis izcīnīja bronzas medaļu, bet Katrīne Klaudija Samoilova izcīnīja sudraba medaļu. Tikmēr U9 vecuma grupā Beatrise Vecbrāle sacensību noslēgumā izcīnīja 2.vietu.