Liepājas jaunie tenisisti atved katra kaluma medaļu

13.un 14.aprīlī Ādažos norisinājās norisinājās tenisa sacensības jaunākajiem tenisistiem “TC Ādaži balvas izcīņa”. Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi izcīnīja pa medaļai no katra kaluma. Līna Līva Gulbe mājās atveda zeltu, Jānis Lanka – sudrabu, bet Valters Valdmanis – bronzu.

Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Rūdolfs Janens, Ralfs Līcis, Jānis Lanka, Marta Fridrihsone, Elza Punga un Līna Līva Gulbe U8 vecuma grupā, Aksels Jekševics un Karolīna Kalnišķe U9 vecuma grupā, kā arī Valters Valdmanis, Martins Bergsons un Leo Pohevičs U10 vecuma grupā, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skola.

U8 vecuma grupā zēniem, vissekmīgāk sacensības aizvadīja Jānis Lanka, kurš savā apakšgrupā izcīnīja tikai uzvaras un izslēgšanas sacensībās aizkļuva līdz finālam, kurā gan tika piedzīvots zaudējums. Līdz ar to Jānis Lanka izcīnīja 2.vietu sacensību noslēgumā. Tikmēr meiteņu konkurencē vislabāko rezultātu demonstrēja Līna Līva Gulbe, kura savā apkšgrupā guva uzvaras pār visām sešām pretiniecēm, tādējādi iekļūstot izslēgšanas turnīrā. Uzveicot visas pretinieces, sacensību noslēgumā liepājniece Līna Līva Gulbe kļuva par sacensību uzvarētāju.

U9 vecuma grupā no liepājniekiem Karolīna Kalnišķe izcīnīja 5.vietu, bet U10 vecuma grupā vissekmīgākais no liepājniekiem bija Valters Valdmanis, kurš demonstrēja pārliecinošu sniegumu un sacensību noslēgumā ieguva 3.vietu.