Liepājas tenisisti apceļo Latviju un izcīna medaļas

Pagājušās nedēļas nogalē no 4. līdz 6. maijam Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi piedalījās sacensībās Rīgā, Jelgavā un Saulkrastos. Uz Liepāju tika atvestas divas zelta, viena sudraba un trīs bronzas medaļas.

4.un 5.maijā Saulkrastos norisinājās “Saulkrastu Tenisa kortu balvas izcīņa” U14 vecuma grupai, kurā vienīgā Liepājas Tenisa sporta skolas pārstāve Madara Jaunzeme sacensības noslēdza ar bronzas medaļu, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skola.

4.un 5.maijā Jelgavā norisinājās sacensības “Tenisa Klubs Jelgava” U12 vecuma grupai. Abas sacensībās startējošās Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknes izcīnīja godalgotās vietas – Jaroslava Golovanova ieguva 2.vietu, bet Laura Devrinde – 3.vietu.

5.un 6.maijā Rīgā tika aizvadītas tenisa sacensības jaunākajiem tenisistiem “Riga Tennis Academy balvas izcīņa”. Liepājas Tenisa sporta skolu šajās sacensībās pārstāvēja Ralfs Līcis, Robins Alksnis, Marta Fridrihsone un Līna Līva Gulbe U8 vecuma grupā, Karolīna Kalnišķe U9 vecuma grupā un Ernests Kreics, Leo Pohevičs un Beatrise Vecbrāle U10 vecuma grupā. Jaunie Liepājas tenisisti sacensības aizvadīja visnotaļ sekmīgi. 3.vietu izcīnīja Robins Alksnis U8 vecuma grupā zēniem, bet 1.vietas U10 vecuma grupā izcīnīja Ernests Kreics un Beatrise Vecbrāle.