Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Pēc dažiem amatā pavadītiem mēnešiem Liepājas reģionālās slimnīcas vadību pametīs Priedena

Septembra beigās amatu atstās Liepājas reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja Līga Priedena, aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Priedena ir pieņēmusi lēmumu personīgu iemeslu dēļ atkāpties no slimnīcas valdes priekšsēdētājas amata. Saskaņā ar 18.septembra slimnīcas padomei iesniegto iesniegumu, Priedena amata pienākumus pārtrauks pildīt 30.septembrī.

Kā aģentūru LETA informēja Liepājas domes priekšsēdētāja padomniece Santa Margeviča, Liepājas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš (“Liepājas partija”) pārrunājis šo jautājumu ar SIA “Liepājas Reģionālā slimnīca” pašvaldības kapitāldaļu turētāju – pašvaldības izpilddirektoru Ronaldu Fricbergu.

Jautājumus par valdi lemj slimnīcas padome, domes vadība aicinājusi padomi pēc iespējas ātrāk pieņemt lēmumu par turpmākajiem soļiem, sacīja Margeviča.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā vēstīts, Priedena Liepājas reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājas amatā stājās šā gada janvārī. Pirms tam viņa bija slimnīcas Fizikālās terapijas un rehabilitācijas nodaļas virsārste.

Pagājušā gada 30.decembrī notika Liepājas reģionālās slimnīcas padomes sēde, kurā padomes locekļi Toms Baumanis, Juris Bārzdiņš un Jānis Bērziņš lēma par nākamo slimnīcas vadītāju. Konkursā uz slimnīcas valdes priekšsēdētāja amatu bija pieteikušies četri pretendenti, no kuriem padomes locekļi par labāko atzina Priedenu.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka SIA “Liepājas reģionālās slimnīcas” apgrozījums 2022.gadā bija 38,71 miljoni eiro, peļņa – 0,44 miljoni eiro. Slimnīcas pamatkapitāls ir 37,3 miljoni eiro. 99,73% uzņēmuma kapitāldaļu pieder Liepājas pašvaldībai, 0,27% Rīgas Stradiņa universitātei.

Foto – Inga Ozola/Latvijas Radio

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.