Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

RSU Liepājas filiāle aicina uz atvērto durvju dienu

RSU Liepājas filiāle/Foto – Jānis Vecbrālis

Trešdien, 20. aprīlī, norisināsies Rīgas Stradiņa Universitātes (RSU) Liepājas filiāles atvērto durvju diena, aģentūru LETA informē RSU Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inguna Potetinova.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No plkst.14 līdz 16 norisināsies tiešsaistes pasākums, kurā ikviens varēs virtuāli iepazīt pamata un maģistra studiju programmas, augstskolas vidi, mācībspēkus, studentus un absolventus.

Pasākumā Liepājas filiāles direktore Dita Role un mācībspēki iepazīstinās gan ar veselības aprūpes pamatstudiju, gan maģistra studiju programmām, augstskolas vidi un mācību tehnoloģijām, kā arī uzņemšanas prasībām.

Studētgribētāji tērzētavā varēs iztaujāt gan studiju programmu vadītājus un mācībspēkus, gan studentus un administrācijas pārstāvjus, kuri atbildēs uz jautājumiem, kas saistīti ar uzņemšanas kārtību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bakalaura līmenī Liepājas filiālē iespējams apgūt studiju programmas “Ārstnieciskā masāža”, “Ārsta palīgs” un “Veselības sporta speciālists”. Bakalaura līmenī iespējams studēt programmā “Māszinības un psiholoģija”, bet maģistrantūrā – “Māszinība un veselības psiholoģija”.

Ar augstskolu iepazīstināt studētgribētājus RSU Liepājas filiāle plāno arī īpašā ekskursiju dienā, kas, atkarībā no epidemioloģiskajiem apstākļiem, tiek plānota 18.maijā.

RSU Liepājas filiāle ir vienīgā augstskola Kurzemes reģionā, kas jau vairāk nekā 75 gadus piedāvā apgūt veselības aprūpes studiju programmas. Patlaban RSU Liepājas filiālē pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību medicīnā apgūst aptuveni 300 studējošo.

Mācību telpās iekārtoti pacientu aprūpes un injekciju kabineti, īpaši aprīkotas masieru un veselības sporta speciālistu studiju telpas, ķirurģijas kabinets, neatliekamās palīdzības kabinets, ārstniecisko un diagnostisko manipulāciju kabinets un citas telpas, kas paredzētas studentu prasmju un iemaņu pilnveidošanai.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.