Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Vecpils aicina uz sadziedāšanos

Sestdien, 20. augustā, Vecpilī pie Dižlāņu muižas norisināsies folkloras kopu sadziedāšanās svētki “Zem ozola kuplajiem zariem”, kas šogad norisināsies jau otro gadu, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pagājušajā gadā šādu pasākumu rīkojām pirmo reizi, jo jutām, ka visi esam izslāpuši pēc kopā dziedāšanas. Sabrauca vairākas folkloras kopas no Dienvidkurzemes novada un vienkārši padziedājām. Pandēmijas ierobežojumu dēļ pasākumu rīkojām laukā un šogad turpinām tāpat, jo ir tak vasara. Telpas atstāsim ziemai!” par sadziedāšanās pasākumu stāsta Dunalkas un Vecpils kultūras darba organizatore Inta Dreimane.

Arī šoreiz sadziedāšanās notiks kopā ar folkloras kopām no Dienvidkurzemes: Vecpils “Dižlāņu īvi”, Krotes “Traistēniem” un Kazdangas “Zīli”, kā arī ieradīsies viesi no Saldus novada, kopā izdziedot latviešu tautasdziesmas un ziņģes. “Šogad gribējām plašāku programmu, tāpēc uzaicinājām ciemos arī draugus no blakus novada, jo galvenais jau ir kopābūšana! Bet nākošgad gaidām viesus no Latgales novadiem,” par nākamā gada plāniem klāsta I. Dreimane.

Bez sadziedāšanās pasākuma apmeklētājus un dalībniekus gaida arī zirņu meistarklase, bet noslēgumā – uz ugunskura vārīta zupa.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.