Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemes novada ložu šāvēji startē izcilā trenera Ilgoņa Freimaņa piemiņas sacensībās

Dobelē startēja arī aizputnieks Jānis Lasmanis. Foto – Uldis Dobelis

Dienvidkurzemes novada ložu šāvēji jauno sezonu uzsāka ar dalību Dobelē izcilā trenera Ilgoņa Freimaņa piemiņas sacensībās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

I. Freimaņa piemiņas sacensības notika jau 11. reizi un pulcēja kuplu dalībnieku skaitu no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, portālam “ReKurZeme” stāsta Dienvidkurzemes novada ložu šāvēju pārstāvis Jānis Oskars Šalms. Viņš norāda, ka, piemēram, vingrinājumā “PŠ60” bija 75 dalībnieki.

Dienvidkurzemes novada snaiperi Dobelē startēja ar savu pieredzējušo šāvēju Raivi Balodi priekšgalā, kurš ložu šaušanā sāka trenēties 1985. gadā.

Pirmajā dienā dalībnieki sacentās vingrinājumā “PŠ60”. Sievietes un vīrieši startēja kopējā konkurencē. Sievietēm labākā no Dienvidkurzemes novada pārstāvēm bija Sabīne Ķeķe. Viņa ar 606,1 punktu bija ceturtā labākā no Latvijas, bet kopumā starp sievietēm astotajā vietā. Maz atpalika jaunā sportiste Marta Bladžinauska, kas ieguva 598,9 punktus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vīriešu konkurencē vingrinājumā “PŠ60” R. Balodis izcīnīja 591,5 punktus.

Otrajā dienā vingrinājumā “MŠ60” ar mazkalibra ieročiem no stāvokļa guļus starp vīriem trešais bija aizputnieks Jānis Lasmanis ar 612 punktiem. Labi startēja arī Rolands Liepiņš, kurš starp Latvijas pārstāvjiem bija sestais labākais, bet kopumā ierindojās 11. vietā. R. Balodis ieguva septīto vietu.

Sieviešu konkurencē ar 609,9 punktiem trešā bija M. Bladžinauska. Luīze Boļšakova savās pirmajās tik liela mēroga sacensībās ieguva 599 punktus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nākamais starts ložu šāvējiem būs 29. un 30. septembrī, kad Dobelē un Tukumā tiks noskaidroti Latvijas jaunatnes čempioni vecākajā vecuma grupā.

Foto – Uldis Dobelis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.