Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Ellex” komanda – vadošie tiesvedības eksperti Baltijā

Jebkuram uzņēmumam ir būtiski saņemt pozitīvu novērtējumu, tādējādi arī saviem klientiem parādot, to ka viņu sadarbības partneris ir viens no veiksmīgākajiem savas nozares pārstāvjiem, kas spēj nodrošināt labākos un kvalitatīvākos pakalpojumus. Viens no godpilnākajiem atzinumiem tiesvedības nozarē ir “Benchmark Litigation”, kas ik gadu piešķir balvas labākajiem šīs nozares pārstāvjiem. Apbalvojumus piešķir dažādās jurisdikcijās, to skaitā arī Latvijā un Baltijā.

Par “Benchmark Litigation”

  1. gadā trešajā ikgadējā “Benchmark Litigation” tiesvedības balvu pasniegšanas ceremonijā par vadošajiem tiesvedības ekspertiem Baltijā tika atzīta advokātu biroju apvienības “Ellex” strīdu risināšanas komanda. Apbalvošanas ceremonija norisinājās tiešsaistē.

Virkne apbalvojumu

Nozīmīgi, ka “Ellex” apvienība saņēma augstākos apbalvojumus visās trīs Baltijas valstīs. Par Gada advokātu biroju Igaunijā tika atzīts “Ellex Raidla”, par Gada advokātu biroju Latvijā – “Ellex Kļaviņš”, savukārt par gada advokātu biroju Lietuvā – “Ellex Valiunas”.

Papildus minētajam vairāki “Ellex” advokāti saņēma arī individuālus apbalvojumus. Par Gada advokātu Igaunijā tika atzīts Arne Ots, par Gada advokāti Latvijā – Daiga Zivtiņa, bet par Gada advokāti Lietuvā – Vilija Vaitkute Pavan.

Minētā balva tiek piešķirta, izvērtējot vadošos tiesību ekspertus, kā arī nozīmīgākās konkrētā perioda strīdu risināšanas lietas Eiropā. Uzvarētāji tiek noskaidroti pēc mēnešiem ilgu pētījumu veikšanas, simtiem pieteikumu analīzes, plaša mēroga aptaujām, kā arī simtiem advokātu intervijām Eiropā.

Neapstāties pie sasniegtā

“Ellex Kļaviņš” komandai šāds apbalvojums ir motivācija turpināt tiekties pēc vislabākajiem rezultātiem, klientu apkalpošanas kvalitāti nodrošinot visaugstākajā līmenī. Advokāta profesijas galvenais mērķis ir sniegt juridisko palīdzību pēc augstākajiem ētikas standartiem, ievērojot atbildību un rūpīgu pieeju ikvienai klienta lietai.

“Ellex Kļaviņš” komanda var palīdzēt jebkuram uzņēmumam dažādu strīdu risināšanā, kā arī tiesvedībās dažādās tiesu instancēs. Advokātu birojā darbojas eksperti, kas specializējušies visās uzņēmējdarbībai nepieciešamajās juridiskajās jomās, tādējādi nodrošinot pilnu juridisko pakalpojumu klāstu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.