Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Labklājības ministrs Gatis Eglītis reģionālajā vizītē apmeklē Liepāju

Foto – Aigars Prūsis

Labklājības ministrs Gatis Eglītis piektdien, 1. aprīlī, reģionālajā vizītē apmeklēja Liepāju, lai tiktos ar Liepājas pašvaldības vadību, sociālās jomas speciālistiem, kā arī Nodarbinātības valsts aģentūras un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras Liepājas nodaļas vadītājām un Latvijas Pensionāru federācijas vadītāju A. Barču.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vizītes laikā pārrunāja sociālekonomisko situāciju pilsētā, aktualitātes sociālo pakalpojumu jomā, Ukrainas bēgļu uzņemšanu, deinstitucionalizācijas plāna īstenošanas gaitu un citus jautājumus.

Vizītes turpinājumā G. Eglītis apmeklēja Liepājas Neredzīgo biedrību un kopā ar biedrības valdes priekšsēdētāju Māri Ceiruli apskatīja dienas centru cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Šī biedrība ir viena no spēcīgākajām pilsētas nevalstiskajām organizācijām, kura aktīvi darbojas kā pašvaldības sociālais sadarbības partneris, veicinot gan universālā dizaina ieviešanu pilsētvides projektos, gan cilvēku ar īpašām vajadzībām pārstāvību.

G. Eglītis devās arī uz bērnu atbalsta centru “Dzintari” un specializēto darbnīcu cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem. Centrs uzbūvēts deinstitucionalizācijas projekta ietvaros, nodrošinot ģimeniskai videi pietuvinātu pakalpojumu ārpusģimenes aprūpē esošiem bērniem. Savukārt darbnīcu telpas paredzētas cilvēkiem ar invaliditāti lietderīgai laika pavadīšanai un vienkāršu darba iemaņu apgūšanai.

Labklājības ministrs G. Eglītis apmeklēja arī zivju pārstrādes uzņēmumu SIA “Syfud” un tikās ar Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas vadību.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.