Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

“Jauniešu māja” aicina iesaistīties orientēšanās spēlē

EURODESK kampaņas TIME TO MOVE 2021 ietvaros jauniešiem līdz 17. oktobrim ir iespēja piedalīties orientēšanās spēlē “10 000 soļi Eiropā”!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spēles laikā jaunieši kopā ar ģimeni, draugiem, klasesbiedriem u.c., aicināti veidot komandas 2 – 4 cilvēku sastāvā, doties digitāli veidotā orientēšanās trasē, pildīt uzdevumus un vairāk laika pavadīt ārtelpās. Uzdevumi veidoti ar mērķi iepazīstināt ar Eiropas Savienības sniegtajām mobilitātes iespējām jauniešiem – Eiropas brīvprātīgo darbu, Jauniešu apmaiņām un iespēju doties neaizmirstamā piedzīvojumā “Discover EU”. Spēli ir iespējams veikt no jebkuras vietas, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienības ”Jauniešu mājas” izglītības metodiķe Ieva Cipriķe.

Kā spēlēt:
• izveido komandu 2 – 4 dalībnieku sastāvā;
• viens no dalībniekiem savā telefonā lejupielādē aplikāciju “Actionbound”;
• noskenē QR kodu (kodu meklē kādā no organizatoru soc.tīkliem);
• orientējies savā pilsētā un pildi uzdevumus.

Orientēšanās noslēgumā komandas ar labāko rezultātu saņems stilīgas balvas.

Orientēšanās spēli rīko Kurzemes Eurodesk informācijas punkti Liepājas BJC struktūrvienība “Jauniešu māja”, Saldus BJC struktūrvienība “Saldus jauniešu māja”, Aizputes jauniešu “IDEJU MĀJA”, Kuldīgas BJC “Kuldīgas Jauniešu māja” kopā ar Kurzemes Eurodesk reģionālo koordinatoru – biedrību “Attīstības platforma YOU+”.

Eurodesk ir Eiropas jaunatnes informācijas tīkls, kas sniedz informāciju un konsultācijas jauniešiem un darbā ar jaunatni iesaistītajiem par dažādām mobilitātes iespējām Eiropā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.