Liepājā noskaidro labākos Latvijas Tenisa savienības kausa izcīņas otrajā posmā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājā, LOC tenisa hallē, norisinājās Latvijas Tenisa savienības kausa izcīņas otrais posms U12 vecuma grupai. Uzvaru zēniem izcīnīja Sebastians Sauša, bet meitenēm – Gabriela Jaunzeme.

Sacensības iesākās 8. martā ar kvalifikācijas turnīru un turpinājās 9. martā ar pamatturnīra sacensībām, kad jaunie tenisisti sacentās par iekļūšanu pusfinālā, kas tika aizvadīts 10. martā, kurā pēcāk tika noskaidroti arī sacensību uzvarētāji. LTS kausa izcīņas otrajā posmā U12 vecumā kopumā piedalījās 19 zēni un 24 meitenes no visas Latvijas, tai skaitā astoņi zēni un 13 meitenes, kas pārstāvēja Liepājas Tenisa sporta skolu.

Zēnu konkurencē par sacensību uzvarētāju kļuva ar pirmo numuru izsētais Sebastians Sauša (V Tennis Academy), bet otrajā vietā ierindojās Rūdolfs Diļevs (V Tennis Academy). Trešo vietu izcīnīja Deniss Griguļēvičs (Orange Tennis). No liepājniekiem visaugstāk sacensību noslēgumā ierindojās Nikolas Olumide Zalomovs, kurš izcīnīja dalīto piekto vietu.

Meiteņu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Gabriela Jaunzeme (TK Jelgava), otrajā vietā ierindojās Agnese Jubele (TSS Open), bet goda pjedestālu trešajā vietā noslēdza Heidija Saulīte (Tennis Pro Academy). No liepājniecēm ceturtdaļfinālā diemžēl neiekļuva neviena jaunā tenisiste.