Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas Mūzikas pusmaratonā šogad skries jaunā trasē

Liepājas Mūzikas pusmaratonam šogad būs jauna trase – dalībnieki 14. oktobrī varēs iepazīt vēsturiski burvīgo Liepāju un tās pilsētas daļu – Karostu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz starta aicināti visi, sākot no pašiem mazākajiem, startējot bērnu skrējienos, līdz garo distanču skrējējiem, piedalīties aicina “Baltic Events” mārketinga projektu vadītāja Nikola Kuzmina.

Liepājas Mūzikas pusmaratonā dalībniekiem tiek piedāvātas dažādas distances – “Baltais” bērnu skrējieni, BTA jūdzes skrējiens, “Sportland ID” piecu kilometru skrējiens, “New Balance” desmit kilometru skrējiens, “Velve” pusmaratons, kā arī desmit kilometru nūjošana.

“Finišā slāpju veldzēšanai un enerģijas atgūšanai ikvienu dalībnieku sagaidīs atbalstītāju sarūpētas dāvanas un, protams, unikāla dizaina, īpaši šim pasākumam izstrādāta dizaina medaļa,” sola N. Kuzmina.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liepājas Mūzikas pusmaratons vienlaikus būs arī skriešanas sezonas noslēgums, kur tiks apbalvoti ne vien Liepājas Mūzikas pusmaratona ātrākie dalībnieki, bet arī Jelgavas Nakts pusmaratona, Valmieras Garšas pusmaratona un Liepājas Mūzikas pusmaratona kopvērtējuma uzvarētāji.

“Šis būs iespaidīgs muzikāls piedzīvojums, kas ļaus uzlādēties kā dalībniekiem, kurus trasē sagaidīs dažādi muzikālie punkti, tā arī atbalstītājiem, kurus sacensību centrā – Lāčplēšā dārzā – priecēs mūzika un aktivitātes visas dienas garumā! Dienas noslēgumā – pirms pusmaratona un kopvērtējuma apbalvošanas – dalībniekus un pasākuma apmeklētājus ar mūzikālu priekšnesumu priecēs dziedātāja Patrisha.

Liepājas Mūzikas pusmaratona programma:
No pulksten 9 numuru izņemšana un reģistrācija
Pulksten 12 starts Baltais bērnu skrējieniem
Pulksten 12.45 starts BTA jūdzes skrējienam
Pulksten 13.30 starts VELVE-AE 21km skrējienam jeb pusmaratonam, NEW BALNCE 10km skrējienam, 10km nūjošanai un Sportland ID 5km skrējienam
Pulksten 14.15 apbalvošana BTA jūdzes un Sportland ID 5km skrējienam
Pulksten 15 Apbalvošana NEW BALNCE 10km skrējienam
Pulksten 15.40 Uzstājas PATRISHA
Pulksten 16.15 Apbalvošana VELVE-AE 21km skrējienam jeb pusmaratonam, NEW BALNCE sprintam un seriāla kopvērtējumam

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Reģistrēties dalībai Liepājas Mūzikas pusmaratonam var jebkurā SPORTLAND veikalā visā Latvijā vai pasākuma mājaslapā www.liepajaspusmaratons.lv

Foto – Uldis Dobelis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.