Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

(pārcelts) Sestdien Vērgalē Brīdis atelpai – Hatha jogas rīts

Nodarbība E. Milleres slimības dēļ pārcelta uz 29. aprīli. Sestdien, 22. aprīlī, no pulksten 9.30 līdz 11 Vērgales kultūras namā norisināsies jau trešā nodarbība ciklā “Brīdis atelpai” kopā ar pasniedzēju Evu Milleri. Šajā reizē praktizēs Hatha jogu, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada pašvaldības kultūras pasākumu organizatore Vērgales un Medzes pagastos Daina Vanaga.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Brīdis atelpai” ir vieta un laiks, kad apstāties, atbrīvoties no darba nedēļas radītās spriedzes, atslābināties un smelties mierpilnu enerģiju nedēļas nogales darbiem.
“Šis ir viens no senākajiem jogas veidiem u tiešajā tulkojumā no sanskrita “Ha” – nozīmē “saule” un “Tha” – “mēness”. Nodarbībā darbosimies ar abām ķermeņa pusēm – labo un kreiso – tādā veidā līdzsvarojot saules un mēness aktivitāti ķermenī un veiksim dažādas jogas pozas (asanas), pranajamu (Pranayama) jeb elpošanas vingrinājumus un joga nidra (Yoga nidra) jeb vizualizāciju, jogas miegu. Nobeigumā brīnišķīga relaksācija/ meditācija,” par plānoto nodarbību stāsta Eva Millere.

Nodarbība tiks veidota tā, lai ikviens var darboties atbilstoši fiziskajai sagatavotībai. Caur Hatha jogas nodarbību ļausim sev būt klātesošiem, uzzināt ko jaunu par savu ķermeņa izturību un spēku, praktizēt pareizu elpošanu. Nodarbības garums: 90 minūtes.
Uz nodarbību aicinām ierasties ērtā apģērbā, zeķēs, plediņu un jostu. Jogas nodarbības intensitāte: vidēja Nodarbība piemērota arī tiem, kas nekad nav mēģinājuši jogu. Pieteikšanās, zvanot 26107720 (Daina).

Eva Millere ir sertificēta Yin jogas, Hatha jogas, ķermeņa plūsmas un pilašu instruktore, kas kopš 2017. gada aizsāka vadīt nodarbības Dānijā un šobrīd vada nodarbības Latvijā, Liepājā, Dunalkā, Durbē, Grobiņā u.c

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.