Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Gatavojoties Jaunā gada svinībām, Liepājā transportlīdzekļiem noteikti apstāšanās un stāvēšanas aizliegumi

Gatavojoties Jaunā gada svinībām, no šodienas Liepājā transportlīdzekļiem noteikti apstāšanās un stāvēšanas aizliegumi, aģentūru LETA informēja Liepājas Kultūras pārvaldes projektu vadītāja Ieva Puka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai nodrošinātu Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu un drošību tā apmeklētājiem, pilsētas centrā plānoti vairāki satiksmes ierobežojumi un autotransporta stāvēšanas aizliegumi. Apmeklētāju ērtībai plānoti papildu sabiedriskā transporta reisi ērtākai nokļūšanai mājvietās pilsētas mikrorajonos pēc pasākuma.

No šodienas plkst.18 līdz līdz 2023.gada 1.janvāra plkst.10 transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana aizliegta Baznīcas ielas posmā no Lielās līdz Bāriņu ielai.

No šodienas plkst.19 tiks norobežota skatuves zonas daļa Rožu laukuma stāvlaukumā, savukārt pilnībā slēgts Rožu laukuma stāvlaukums būs no 30.decembra plkst.8 līdz 2023.gada 1.janvāra plkst.10.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No 31.decembra plkst.8 līdz 2023.gada 1.janvāra plkst.10 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Zivju ielā no viesnīcas “Līva” līdz Stendera ielai, kā arī slēgtas automašīnu stāvvietas Zivju ielā, tāpat būs liegts apstāties un stāvēt Stendera ielas posmā no A. Pumpura līdz Baznīcas ielai.

No 31.decembra plkst.23 līdz 2023.gada 1.janvāra plkst.2 tiks slēgta transporta kustība Lielās ielas posmā no Baznīcas ielas Rožu laukuma virzienā, Stendera ielā no Baznīcas ielas līdz Kungu ielai, Kungu ielā no Malkas ielas uz Lielās ielas pusi, Baznīcas ielā no Lielās ielas līdz Skolas ielai, saglabājot iespēju Baznīcas ielā iebraukt no Bāriņu ielas puses ar nogriešanos uz Skolas ielu, kā arī Graudu ielā no Fr. Brīvzemnieka ielas, saglabājot iespēju nogriezties uz Fr. Brīvzemnieka ielu.

Pašvaldība aicina liepājniekus un pilsētas viesus rēķināties ar apgrūtinātu vai liegtu privātā transporta kustību pirmssvētku un svētku dienās. Lai iedzīvotāji no dažādiem pilsētas mikrorajoniem pēc pasākuma atgrieztos savos mājokļos tiks organizēti papildu sabiedriskā transporta reisi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc pusnakts no pieturvietas “Līva” tiks organizēti papildu autobusu reisi. Plkst.00.20 un 1.15 pa diviem reisiem maršrutā “Līva – Liepājas Reģionālā slimnīca”, kā 6.maršruts, sākot no pieturvietas “Līva”, Lielā iela – Raiņa iela – Flotes iela – Krūmu iela – Ziemeļu iela – Ventspils iela – Pulvera iela – Cukura iela – Grīzupes iela – Slimnīca. Un pa diviem reisiem plkst.00.20 un 1.15 maršrutā “Līva – Karosta”: Lielā iela – Raiņa iela – O. Kalpaka iela – Pulvera iela – Cukura iela – Ģenerāļa baloža iela – Atmodas bulvāris.

Tāpat pēc pusnakts no pieturvietas “Kurzeme” tiks organizēti papildu tramvaju reisi. M.Ķempes ielas virzienā plkst.00.20 tiks veikti divi reisi un plkst.1.15 – viens reiss. Brīvības ielas virzienā plānoti divi reisi – plkst.0.20 un 1.15.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.