Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā 2022. gadā mainīsies pieteikšanās kārtība ielu tirdzniecības sezonai

Publicitātes foto

Sākot ar jauno gadu, Liepājas pašvaldība sāks pieņemt iesniegumus atļaujas saņemšanai 2022. gada ielu tirdzniecības sezonai Liepājas pilsētā, izņemot parku zonā. Nākamajā sezonā parku zonā tiks mainīta pieteikšanās kārtība – par katru tirdzniecības vietu gada sākumā tiks rīkota nomas tiesību izsole.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iesniegumus kopā ar nepieciešamajiem dokumentiem atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecībai un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai 2022. gada tirdzniecības sezonai Liepājas pilsētā pašvaldība pieņems gan elektroniski, gan drukātā formātā.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, aicinām iesniegumus kopā ar nepieciešamajiem dokumentiem atļaujas saņemšanai iesniegt elektroniski, izmantojot e-adresi vai nosūtot uz e-pastu: pasts@liepaja.lv, noformētu ar drošu elektronisko parakstu atbilstoši Elektronisko dokumentu likumam un elektronisko dokumentu noformēšanas kārtībai. Iesnieguma dokumentus varēs arī atstāt pastkastītē, kas atrodas Liepājas pašvaldības administrācijas ēkas foajē, Rožu ielā 6. Vēršam uzmanību uz to, ka šajā gadījumā dokumenta reģistrācijas laiks atšķirsies no dokumenta iesniegšanas laika.

Parku zonās tirdzniecības sezonas sākums plānots no 2022. gada 1. aprīļa. Lai nodrošinātu godīgu konkurenci, Liepājas Nekustamā īpašuma pārvalde uz katru pakalpojuma vietu nākamajā tirdzniecības sezonā rīkos nomas tiesību izsoli. Izsoli plānots izsludināt 2022. gada sākumā. Esošajiem komersantiem parku zonā uz iesnieguma pamata atļauja tiks pagarināta līdz 2022. gada 20. martam (ieskaitot), ja darbība arī ziemas sezonā nebija pārtraukta.

Konsultāciju par ielu tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas atļauju saņemšanu un nepieciešamo dokumentu iesniegšanu var saņemt, zvanot klientu apkalpošanas speciālistei tirdzniecības jautājumos pa tālruni: 63 404 779 vai e-pastā: egija.vierpe@liepaja.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.