Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājā iedzīvotāji varēs apgūt nūjošanas pamatus bezmaksas nodarbībās

Imants Ločmelis. Publicitātes foto

Lai iepazīstinātu liepājniekus ar nūjošanu kā vienu no fizisko aktivitāšu un brīvā laika pavadīšanas veidu, un iemācītu pareizu nūjošanas tehniku, Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Nūjo ar vēju” aicina apgūt nūjošanas pamatus sertificēta nūjošanas instruktora Imanta Ločmeļa vadībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nodarbībām aicināts pievienoties ikviens interesents, lai iegūtu jaunas vai nostiprinātu esošās zināšanas par pareizu nūjošanas tehniku. Instruktors palīdzēs identificēt un koriģēt kļūdas nūjošanas tehnikā un parādīt progresa iespējas turpmākā nūjošanā. Nodarbības veidotas tā, lai pēc ievadnodarbību apgūšanas būtu iespējams nūjot pareizi arī individuāli vai pievienoties regulāro nūjotāju grupām, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

Viens nodarbību cikls sastāvēs no trīs praktiskajām nodarbībām, kur katrai nodarbībai būs savi uzdevumi, lai pēc visu trīs nodarbību apmeklēšanas dalībnieks pats varētu nūjot patstāvīgi un pareizi. Lai apgūtu nodarbību ciklā paredzēto, ir jāapmeklē visas trīs vienā nodarbību ciklā plānotās nodarbības. Viena persona var pieteikties vienam nodarbību ciklam. Vasaras periodā norisināsies pieci nodarbību cikli:
• 1. nodarbību cikls: 2., 7., 9. jūnijā,
• 2. nodarbību cikls: 28., 30. jūnijā un 5. jūlijā,
• 3. nodarbību cikls: 7., 12., 14. jūlijā,
• 4. nodarbību cikls: 2., 4., 9. augustā,
• 5. nodarbību cikls: 11., 16., 18. augustā.

Nodarbības sāksies pulksten 17.30 un norisināsies Liepājas Jūrmalas parkā un pludmalē. Tikšanās vieta: Jūrmalas ielas galā, netālu no skeitparka. Vienas nodarbības ilgums ir viena stunda. Visi interesenti tiks nodrošināti ar nūjām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vietu skaits nodarbībā ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, rakstot īsziņu uz numuru 26 462 030 (Benita), norādot savu vārdu, uzvārdu un vēlamo nodarbību ciklu (nodarbību cikla numurs).

Nūjošana ir augstas efektivitātes sporta veids, kurā tiek izmantota pareiza nūjošanas metodika, soļošanas tehnika un īpašas nūjas vienmērīgai ķermeņa noslogošanai. 

Atgādinām, ka uz nodarbību var ierasties, tikai iepriekš piesakoties un saņemot apstiprinājumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, rakstot uz veseliba@liepaja.lv

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.