Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas pašvaldība: Terašu, galdu un krēslu izvietojums pie kafejnīcām un restorāniem ir jāsaskaņo

Lai saskaņotu terašu, galdu un krēslu izvietošanu pie patstāvīgās sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas vietas Liepājā, uzņēmējam ir nepieciešams no pašvaldības saņemt atļauju sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai saņemtu atļauju, uzņēmējam iesniegums ar pielikumiem jāiesniedz vienotajā pieteikumu sistēmā “https://pieteikumi.liepaja.lv” vai nosūtot uz pašvaldības e-adresi.

Ja to nav iespējams izdarīt elektroniski, dokumentus var iesniegt klātienē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijā, Rožu ielā 6, Klientu apkalpošanas un pakalpojumu centrā, 123.kabinetā.

Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma iesnieguma veidlapa un apraksts ir pieejams Liepājas pašvaldības mājaslapā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas kārtību Liepājas pilsētas administratīvajā teritorijā regulē Liepājas pilsētas domes saistošie noteikumi “Par kārtību, kādā tiek saskaņota ielu tirdzniecība un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšana” un saistošie noteikumi “Par pašvaldības nodevu par tirdzniecību publiskās vietās Liepājas pilsētas pašvaldības teritorijā”.

Foto – Liepaja.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.