Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Liepājas Universitāte aicina ziedot ukraiņiem

No 15. decembra līdz 15. janvārim Liepājas Universitāte aicina ziedot Liepājā dzīvojošajiem ukraiņiem un tiem, kas atrodas frontē. Akcija tiek organizēta kopā ar labdarības organizāciju “Tabitas Sirds” un biedrību “Tavi draugi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Varbūt tieši Tev skapī stāv omes adītās zeķes vai kāds katliņš, ko neesi izmantojis pietiekami ilgi, lai tas tiešām vairs Tev nebūtu vajadzīgs. Liepājas Universitāte rīko labdarības akciju, kurā aicinām ziedot dažādas nepieciešamās lietas ukraiņiem, kuri kara dēļ atrodas Liepājā, jo ne visiem šeit klājas tik viegli, cik gribētos. Aicinām arī ziedot tiem, kas atrodas Ukrainā, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Universitātes mārketinga speciāliste Ieva Maisiņa.

Tiem, kas cīnās pret ienaidnieku Ukrainā, ir nepieciešamas gan parastās vilnas zeķes, gan pogājamās zeķes. Tās ieteicams adīt no tīras vilnas, pretējā gadījumā lielā karstumā tās var piekust pie miesas. Liepājā dzīvojošiem ukraiņiem ir nepieciešamas higiēnas preces, kā arī bieži tiek lūgti katli, pannas, galda un virtuves piederumi, kā arī bļodiņas. Aicinām ziedot kādu našķi, ko iespējams uzglabāt ilgāku laiku, ziemas apavus un ziemas apģērbu.

Liepājas Universitāte, Lielā ielā 14, ir atvērta katru darba dienu no 7.30 līdz 21.00, sestdienās no 7.30 līdz 19.30. 23. decembrī no 8.00 līdz 17.00. No 24.–26. decembra slēgts, bet no 27.12 līdz 30.12 darba laiks ir no 9.00 līdz 15.00.

Tos iedzīvotājus, kuri dažādu apstākļu dēļ savu ziedojumu nevar atstāt Liepājas Universitātē, aicinām vilnas zeķes un citus adījumus sūtīt pa pastu (pasta izdevumi tiks atmaksāti), norādot, ka ziedojums ir akcijai “adījumi”. Ziedojumus Liepājā dzīvojošajiem ukraiņiem pieņem “Tabitas Sirds” darba laiks Liepāja, Imantas iela 7, ir otrdienās no 10.00 līdz 17.00.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.