Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Mēbeles pēc pasūtījuma: Oriģināli risinājumi Jūsu mājoklim

Lai arī tirdzniecības vietas var lepoties ar plašu mēbeļu piedāvājumu, tik un tā atrast mēbeles, kas pilnībā atbilstu prasībām, var būt sarežģīts uzdevums. Bieži vien nākas iziet uz kompromisu stila, krāsu, parametru vai funkcionalitātes ziņā. To visu var atrisināt mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma, kur, ja vien izvēlēsieties uzticamu un labu mēbeļu izgatavotāju, rezultāts būs atbilstošs visām Jūsu prasībām. Turpinājumā uzskaitīti iemesli, kādēļ mēbeles pēc pasūtījuma var būt labs ieguldījums.

Atbilstība telpai

Mēbeles pēc pasūtījuma paredz, ka tiek ievērotas klienta prasības attiecībā uz dizainu, stilu, izmēru, krāsu un materiāliem. Tas nozīmē, ka, piemēram, iebūvējamās mēbeles vai jebkurš cits risinājums perfekti iederēsies Jūsu mājoklī – gan funkcionalitātes, gan dizaina ziņā.

Kvalitāte

Uzticams un pieredzējis mēbeļu ražotājs nodrošina vēlamo kvalitāti, līdz ar to virtuves mēbeles pēc pasūtījuma vai iebūvējamais skapis būs teicams ilgtermiņa ieguldījums, kas savas funkcijas pildīs daudzu gadu garumā.

Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma nozīmē arī individuālu attieksmi, kas jūtama gan projektēšanas, gan mēbeļu izgatavošanas gaitā. Tā ir papildus vērtība, ko nesaņemsiet, iegādājoties gatavas mēbeles veikalā.

Izvēlieties meistaru, kuram mēbeļu izgatavošana ir sirdslieta, un Jūs noteikti saņemsiet izcilu kvalitāti!

Ko ņemt vērā pirms mēbeļu pasūtīšanas?

Ja ir aktuāla iebūvējamās virtuves vai citu mēbeļu izgatavošana, apskatiet un izvērtējiet vairākas iespējas, lai atrastu kvalitātes un izmaksu ziņā piemērotāko.

Tāpat rūpīgi izvērtējiet savas vajadzības, ņemot vērā ne tikai šī brīža, bet arī nākotnes vajadzības – ņemot vērā to, ka mēbeles parasti ir paredzēts kā ilgtermiņa ieguldījums, ļoti svarīgi izvērtēt dažādus aspektus, kas varētu būt aktuāli arī nākotnē.

Lai būtu pārliecība, ka iebūvētie skapji vai citas pasūtītās mēbeles būs atbilstošas telpas platībai un specifikai, vispirms ir jāveic plānošana un rūpīgi mērījumi. Ja rodas kādas šaubas, sazinieties ar mēbeļu ražotāju, kurš konsultēs un palīdzēs piemeklēt labāko risinājumu.

Uzņēmuma Santas Mēbeles piedāvājumā ir mēbeļu ražošana pēc individuāla pasūtījuma. Neatkarīgi no tā, vai Jums ir aktuāla virtuves iekārtas izgatavošana vai oriģināla dizaina priekšnama mēbeles, uzņēmuma meistari uzklausīs Jūsu vēlmes un īstenos ieceri. Uzziniet vairāk www.santasmebeles.lv.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.