Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Reversās osmozes ūdens attīrīšanas sistēmas

Ūdens attīrīšana mūsdienās vairs neaprobežojas ar mehānisko filtru, kas ūdenī izķer organiskās daļiņas vai mehāniskos piemaisījumus. 21. gs. ir izveidotas modernas ūdens attīrīšanas sistēmas, kurās ūdens attīrīšana noris vairākās pakāpēs. Reversā osmoze šajās sistēmās ir viens no svarīgākajiem posmiem un ļauj attīrīt ūdeni arī molekulārā līmenī. Rezultātā varam iegūt izcili tīru ūdeni un pēc vajadzības to bagātināt ar visiem nepieciešamajiem minerāliem.

Reversās osmozes filtri – var tikt izmantoti mājsaimniecībās dzeramā ūdens sagatavošanai un ražošanā. Abos gadījumos osmozes filtrs ir daļa no plašākas ūdens attīrīšanas sistēmas un ļauj attīrīt līdz pat 98% nevēlamo piemaisījumu.

Tas nozīmē, ka neatkarīgi no sākotnējiem ūdens kvalitātes rādītājiem, ar reverso osmozi mēs varam padarīt to drošu lietošanai uzturā un ne tikai. Ar šādu filtru palīdzību ūdens var tikt izmantots arī pārtikas un pat medikamentu ražošanā.

Šobrīd nopirkt ūdens attīrīšanas sistēmas ir iespējams arī internetā, taču, ja vien neesat ūdens attīrīšanas speciālists, ir svarīgi pirms pirkuma izdarīšanas konsultēties ar ekspertiem. Ūdens filtru uzņēmums “Water Filters Latvia” pārdod, uzstāda un apkalpo uzņēmumus un privātpersonas visā Latvijā.

Ja vēlaties saņemt bezmaksas konsultāciju par piemērotāko risinājumu, sazinieties ar mums (tel. 22061096, e-pasts: waterfilters@inbox.lv) vai apmeklējiet mūsu mājaslapu – Waterfilters.lv.

Kādas ir reversās osmozes priekšrocības?
Reversās osmozes filtru sistēmas ļauj attīrīt praktiski jebkuru ūdeni. Lai jutīgā filtra membrāna priekšlaicīgi neaizsērētu vispirms tiek veikta ūdens mehāniska attīrīšana ar daudz rupjākiem filtriem (mehāniskais, ogles filtrs).

Kad ūdens ir attīrīts pieņemamā apjomā, tas iziet caur daļēji caurlaidīgu membrānu, kurai cauri tiek tikai ūdens molekulas. Jebkuri citi piemaisījumi – sāļi, vīrusi, baktērijas, smagie metāli paliek membrānas otrā pusē un nenonāk dzeramajā ūdenī.

Šos filtrus var lietot, lai atfiltrētu jūras ūdeni no sāls un izmantotu pilsētas ūdensapgādē, attīrītu ūdeni no hlora, organiskajām ķimikālijām, mikro organismiem un lietotu droši uzturā mājās vai izmantotu ražošanā. Sistēma ir salīdzinoši vienkārši apkopjama un reversās osmozes filtri kalpo ilgu laiku.

Uzņēmums Water Filters Latvia piedāvā reversās osmozes filtrus rūpnīcām, katlu mājām, ārstniecības iestādēm, privātmājām un dzīvokļiem. Katram objektam tiek izvēlēts piemērots, ekonomiski izdevīgs un pamatots risinājums. Privātpersonām iesakām izmantot mūsu jaunāko piecu posmu ūdens attīrīšanas sistēmu “AquaWhite”. Rezultātā ikviens patērētājs var iegūt ūdeni, kura tīrību un augsto kvalitāti garantē modernu tehnoloģiju un ūdens attīrīšanas filtru lietošana.

Situācijās, kad parastās ūdens attīrīšanas iekārtas nespēj tikt galā ar piesārņojumu, reversās osmozes membrāna attīrīs to molekulārā līmenī.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.