Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Sliktas ziņas ballēties gribētājiem Aizputē – atcelts atpūtas vakars ar Raimonda Paula mūziku

Piektdien, 14. aprīlī, Aizputē Raimonda Paula daiļrades dienā būs tikai izstādes prezentācijas pasākums, jo vakarā deju un atpūtas vakars ir atcelts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piektdien pulksten 19.40 Aizputes kultūras namā nenotiks plānotais deju un atpūtas vakars ar Raimonda Paula mūziku, ko izvēlējies Latvijas 1. un 2. diskotēku skates laureāts Visvaldis Radelis. Pasākumā gaitā bija iecerēts arī apgāda “Jumava” grāmatu galds un vakara īpašie viesi “Kopā Reti Esošu Draugu Organizācija” ar programmu “Atceries gan”. Ieeja vakara pasākumā bija desmit eiro.

Aizputes pilsētas kultūras pasākumu organizatore Inta Rudzīte portālam “ReKurZeme” atklāj, ka vakara pasākums ir atcelts nepietiekamā apmeklējuma dēļ.

Piektdien pulksten 17 Aizputes novadpētniecības muzejā plānotais izstādes prezentācijas pasākums, kurā piedalīsies izstādes veidotāji, izstādes producents Valdis Skujiņš, kā arī īpašie viesi – izdevniecības “Jumava” izdotās grāmatas “Raimonds Pauls – skanošs un klātesošs” autore Lia Guļevska un apgāda vadītājs Juris Visockis paliek spēkā. Interesentiem būs iespēja grāmatu arī iegādāties.

“ReKurZeme” jau rakstīja, ka līdz 30. aprīlim Aizputes novadpētniecības muzeja izstāžu zālē apskatāma mūzikas telpas “Vinilkoks” un fotomeistara Aigara Hibnera veidotā izstāde “Komponista Raimonda Paula daiļrade skaņuplatēs un fotogrāfijās no koncertiem Liepājas koncertzālēs”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.